Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Planta baixa
Altres
11.00
La vaca Connie
Infantils
06.00
Les tres bessones
Infantils
06.30
Els germans Kratt
Infantils
06.55
Dino tren
Infantils
07.39
Zafari
Infantils
08.27
Pirata i Capitano
Infantils
08.53
La caleta de la Lily
Infantils
09.26
Info K
Infantils
10.05
Amb ulls de nen
Amor
Documentals
10.21
Veterinaris
Documentals
10.55
Els germans Kratt
Infantils
11.27
Yakari
Infantils
12.11
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.37
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.05
Info K
Infantils
13.30
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola de la San, el Wäi i la Myo
Documentals
13.45
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
07.30
Noticias 24 horas
Informatius
09.00
La mañana
Altres
10.00
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Carbassa rostida amb mozzarella
Altres
15.50
Cuines
Muffaletta
Altres
16.05
Jo també em quedo a casa
#ConfinamentTotal
Sèries
16.20
Joc de cartes
El millor restaurant del rebost de l'Illa
Altres
16.35
Tot es mou
Altres
17.35
Està passant
Altres
20.30
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola de la San, el Wäi i la Myo
Documentals
13.45
Les Sisters
Infantils
14.11
Manduka
Pizza terrorífica-Lildami
Altres
15.20
Les tres bessones
Infantils
15.50
Comptem amb la Paula
Infantils
16.40
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Oddbods
Infantils
17.56
Els germans Kratt
Infantils
18.20
Kukurota
Els manetes
Altres
19.04
Info K
Infantils
19.30
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.45
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
20.09
Info K
Infantils
20.30
Dinàmiks
La samarreta amb estil
Altres
20.45
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola de la Devi
Documentals
21.12
Oddbods
Infantils
21.40
El gran dictat
Altres
21.55
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
17.50
España directo
Altres
18.50
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Primera línia
Altres
22.10
Polònia
Altres
22.25
Quatre gats
Solitud
Altres
22.55
Còmics
Capri
Altres
23.55
Notícies 3/24
Informatius
01.10
El gran dictat
Altres
21.55
Teatral
Altres
22.10
Teatral
Altres
22.35
Cinema de teatre: Res no tornarà a ser com abans
Pel·lícules
23.00
Porca misèria
El preu de la fama
Sèries
00.15
Teatral
Altres
01.15
Teatral
Altres
01.40
Pel·lícula: Ciutat salvatge
Pel·lícules
02.05
Els verds a la Xina
Documentals
03.00
L'illa del tresor
Javier Martín-Vide
Altres
03.30
Karakia
Jordi i les illes de ben lluny
Altres
03.55
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola de la Chamda i la Boolgee
Documentals
04.30
Xarxa natura
Plans de Sió
Documentals
04.55
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
05.00
Videoclips catalans
Altres
05.50
Telediario 2
Informatius
21.00
Pel·lícula: La montaña embrujada
Pel·lícules
22.05
Pel·lícula: Stealth: la amenaza invisible
Pel·lícules
23.40
Pel·lícula: El infiltrado
Pel·lícules
01.30
Noticias 24 horas
Informatius
02.55