Televisió

Programació

Dijous, 29 octubre de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Megaminimals
Infantils
06.00
Els Croods: L'origen
Infantils
06.25
L'equip Spike
Infantils
06.48
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.39
Pat, el gos
Infantils
08.03
Comptem amb la Paula
Infantils
08.31
El Mic i els seus amics
Infantils
09.01
Kiwi
Infantils
09.27
BabyRiki
Infantils
09.37
Zoobabu
Infantils
09.47
The baby triplets
Infantils
09.54
Veterinaris
Documentals
10.00
Kukurota
Els voladors
Altres
10.30
Léonard
Infantils
10.57
Dinàmiks
El Zoòtrop
Altres
11.32
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.01
Quin crac, l'Angelo!
Infantils
12.42
Les Sisters
Infantils
13.30
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
La hora de La 1
Altres
08.00
Especial debate estado de alarma
Altres
09.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Costellam de porc amb aromàtiques
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.40
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
13.30
El xai Shaun
Infantils
14.16
El detectiu Conan
Infantils
15.05
Les tres bessones
Infantils
15.51
El xai Shaun
Infantils
16.40
Pingu
Infantils
17.00
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.56
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
18.12
Bob, el manetes
Infantils
18.27
El grill Apol·lo i les bestioles
Infantils
18.48
Pat, el gos
Infantils
19.13
Les Sisters
Infantils
19.37
Info K
Infantils
20.00
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
20.15
Mike el magnífic
Infantils
20.50
Els pingüins de Madagascar
Infantils
21.13
El gran dictat
Altres
21.55
Especial debate estado de alarma
Altres
09.00
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
15.55
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
18.15
El cazador
Altres
19.10
España directo
Altres
20.00
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Polònia
Altres
22.05
Persona infiltrada
Mag Lari-Família Roca Codina
Altres
22.45
Persona infiltrada
Tomàs Molina-Família Verdaguer Ribas
Altres
23.45
Més 324
Altres
00.40
Notícies 3/24
Informatius
02.15
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
El gran dictat
Altres
21.55
Quan arribin els marcians
El turista que tots portem a dins
Altres
22.05
El documental
Documentals
22.35
Curtcircuit 33
Altres
23.35
Pel·lícula: Mort a l'illa
Pel·lícules
00.30
Quan arribin els marcians
El turista que tots portem a dins
Altres
01.50
El documental
Documentals
02.20
Curtcircuit 33
Detaintment
Altres
03.20
Pel·lícula: Latitud 80º
Pel·lícules
04.10
El món des de l'aire
D'Avinyó a Mònaco
Documentals
05.00
Xarxa natura
Sebes
Documentals
05.25
L'illa del tresor
José Agustín Goytisolo
Altres
05.30
Videoclips
Altres
05.55
Telediario 2
Informatius
21.00
Pel·lícula: El instante más oscuro
Pel·lícules
22.10
Viaje al centro de la tele
Altres
00.05
Locos x la música
Altres
00.05
Canta conmigo
Altres
00.05
La noche en 24 horas
Informatius
01.55
Noticias 24 horas
Informatius
03.45